Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Medya & tv > Gazete-Yazılı Basın

Karaman' da maden ocağını su bastı..

(1/2) > >>

eftelyaa:
                                                                                          Karaman'ın Ermenek ilçesi'ne bağlı Pamuklu Köyü yakınlarındaki özel şirkete ait kömür ocağı suyla doldu. Yeraltı su seviyesinin altındaki bölümde meydana gelen olayda ocaktaki 26 işçiden 8'i kendi çabalarıyla kurtulurken, 18 işçi mahsur kaldı. İşçileri kurtarma çalışmaları sürüyor.

Ermenek İlçesi'nin kömür ocaklarının yoğun olduğu Güneyyurt Beldesi ile Pamuklu Köyü arasında bulunan Has Şekerler Madencilik Ltd. Şti.'ye ait linyit kömürü ocağındaki olay dün saat 12.15'te meydana geldi. Sabah vardiyasındaki işçiler üretim yaparken, ocağın yeraltı su seviyesinin altında bulunan 350 metrelik bölümde bir anda galeriye su dolmaya başladı. Bu bölümde çalışan işçilerden 8'i kendi çabalarıyla kurtulmayı başarırken, 18 işçi su ile dolan bölümü geçemedi. 24 saat geçmesine ragmen işçilerden hiç bir hayat belirtisi ve haber alınamadı.
                                                                                                                                                                                                                          İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde çıkarılırlar..                                                                                               

VusLat_:
Rabbim ailelerine ve mağdur olan herkesin yardımcısı olsun.

cagaTay:
amin inşallah

hayaL:
Allah yardımcıları olsun..

KerimCan:
ALLAH yardımcıları olsun ..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay
Tam sürüme git