flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

24 Oca 19, 03:51 ÖÖ

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Midestino..  (Okunma sayısı 2574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Midestino..
: 15 Aralık 2014, 18:43:32
Bu hafta Haftanın Nezle Üyesi; Midestino..

Sevgili Seda;bu konuyu açmakla ve kaçmakla hükümlüsün :)Samimiyetine dayanarak senin başlattığın konuyu ben devam ettirdim..
Tabiki Senide diğer arkadaşlarmız gibi tanımak isteriz..
Flatcast ile ve Flatcast Nezlesi ile ilgili düşüncelerini paylaşmak istersen Kendinle ilgili paylaşımlarda bulunmak istersen;söz sende diyelim..:)

Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

“Sadece; Sen ve Ben./“

Ynt: Midestino..
Yanıtla #1 : 15 Aralık 2014, 19:23:39
Uzun zaman 0Lmasina raqmen ßende hakinda pek ßisey ßiLmiy0rum ..F0rumda q0rduqum ve payLasimLardan ßiLdiqim kadariyLa ßendeki izLenimin icten ve samimi  :) ..Umuy0rum ßirßirimizi zamanLa daha iyi taniris.Herseyin q0nLunce 0Lmasi diLeqiyLe Seda....

Yanıtla #2 : 15 Aralık 2014, 19:48:41
Evet arkadaşlarinda değindiği gibi,uzun süreden beri burda olmama rağmen resminden başka hakkında bir şey bilmiyorum..Kendiniz  ve forum hakkında .Düşüncelerinizi bilmek istiyoruz.

Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Yanıtla #3 : 18 Aralık 2014, 18:32:50
Alıntı yapılan:  link=topic=15070.msg114906#msg114906 date=
Bu hafta Haftanın Nezle Üyesi; Midestino..

Sevgili Seda;bu konuyu açmakla ve kaçmakla hükümlüsün :)Samimiyetine dayanarak senin başlattığın konuyu ben devam ettirdim..
Tabiki Senide diğer arkadaşlarmız gibi tanımak isteriz..
Flatcast ile ve Flatcast Nezlesi ile ilgili düşüncelerini paylaşmak istersen Kendinle ilgili paylaşımlarda bulunmak istersen;söz sende diyelim..:)

Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın
  Öncelikle Hayalcim  beni  bu kösede  konuk  edip  ağırladığın için  teşekkür ederim  aklıma inan bisey gelmiyor  ssiz sorun ben söyleyim en iyisi  :)
Görme duyumu kaybettim artık Görmezden geliyorum :) Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Yanıtla #4 : 18 Aralık 2014, 18:33:33
Kahve içinde teşekkürler bu arada  nasılda iyi geldi bir bilsen  biraz yorgunumda   ellerine sağlık canım  ;)
Görme duyumu kaybettim artık Görmezden geliyorum :) Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Yanıtla #5 : 18 Aralık 2014, 18:34:16
Alıntı yapılan:  link=topic=15070.msg114936#msg114936 date=
Uzun zaman 0Lmasina raqmen ßende hakinda pek ßisey ßiLmiy0rum ..F0rumda q0rduqum ve payLasimLardan ßiLdiqim kadariyLa ßendeki izLenimin icten ve samimi  :) ..Umuy0rum ßirßirimizi zamanLa daha iyi taniris.Herseyin q0nLunce 0Lmasi diLeqiyLe Seda....
   cok teşekkür ederim yasmin  umarım  diyorum  seninde hersey gönlünce olur insallah   :)

Yanıtla #6 : 18 Aralık 2014, 18:39:36
Alıntı yapılan:  link=topic=15070.msg114939#msg114939 date=
Evet arkadaşlarinda değindiği gibi,uzun süreden beri burda olmama rağmen resminden başka hakkında bir şey bilmiyorum..Kendiniz  ve forum hakkında .Düşüncelerinizi bilmek istiyoruz.
   evet  kerimcan  uzun zaman oldu   forum hakkındaki düşüncelerime gelince  galiba ilk  5 üyeden biriyim  her ne kadar  uzun zamandır gerektiği kadar aktif olamasamda    paylaşım yaptığım  tek  forum burası    kendim hakkında ne düşüneyim   bilemedim  ben kendi halinde kimseye karışmayan  kimseyle  bir derdi  olmayan  biriyim   burada olmayı  seviyorum  buradaki emek veren herkese  saygı duyuyorum  sürekli paylaşımlarda bulunan  arkadaşların  emeklerine sağlık diyorum  gerçekten  vakit  ve  emek isteyen  şeyler bunlar    yukarıdada dediğim gibi böyle olunca inanın aklıma hic birsey gelmiyor  siz  sorun  ben  cevaplayım en iyisi  saygılar diyorum herkese  unutmadan  resminden başka demişsin  sanırım  avatar  resmimi kast ettin  o resim  yıllardır vazgeçemediğim   sanki benimle özleşmiş bir  resimdir :)

Yanıtla #7 : 18 Aralık 2014, 19:01:48
Çok tşk.ederim.içtenlikle  sorduğum sorulara cevapladiğiniz için,evet avatar resminden dolayı dedim. :) onuda cevapladınız,bizde seni aramızda görmekten kıvanç duyariz.iyiki burdasin,iyiki flatcastnezlesindesiniz,seni tanidiğımada sevinçliyim.Tekrar teşekkür ederim..

Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Yanıtla #8 : 19 Aralık 2014, 17:14:39
Teşekkür ederim Seda;güzel yorumların için.

“Sadece; Sen ve Ben./“

Yanıtla #9 : 19 Aralık 2014, 17:50:59
FlatcastNezlesinin ana sorusuna  cvp vermemişsin ben tekrar soruyum barim:=)
Flatcastla ilk nezaman tanıştın?
FlatcastNezlesi üyesi  nezaman oldun?
Buna paralel olarak  forumda yönetimde olmaktan memnunmusun ?
sence FlatcastNezlesi bugün istenilen yerdemi ?
Diger forumlarla karşılaştırdıgın zaman iyiki FlatcastNezlesi'ndeyim diyormusun?

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Yanıtla #10 : 20 Aralık 2014, 00:00:04
Alıntı yapılan:  link=topic=15070.msg115198#msg115198 date=
Çok tşk.ederim.içtenlikle  sorduğum sorulara cevapladiğiniz için,evet avatar resminden dolayı dedim. :) onuda cevapladınız,bizde seni aramızda görmekten kıvanç duyariz.iyiki burdasin,iyiki flatcastnezlesindesiniz,seni tanidiğımada sevinçliyim.Tekrar teşekkür ederim..
Ben  tesekkr  ederim arkadaşım  :)

Yanıtla #11 : 20 Aralık 2014, 00:11:56
Alıntı yapılan:  link=topic=15070.msg115305#msg115305 date=
FlatcastNezlesinin ana sorusuna  cvp vermemişsin ben tekrar soruyum barim:=)
Flatcastla ilk nezaman tanıştın?
FlatcastNezlesi üyesi  nezaman oldun?
Buna paralel olarak  forumda yönetimde olmaktan memnunmusun ?
sence FlatcastNezlesi bugün istenilen yerdemi ?
Diger forumlarla karşılaştırdıgın zaman iyiki FlatcastNezlesi'ndeyim diyormusun?

öhömm öhömmm  ben  mynette okey oynuyordum  bi ara oyunda bir bayan  arkadaşla  tanıştım  gel zaman git zaman   bana  radyosundan bahsetti bende net radyosu  ilk o zaman duymuştum  chat olayı  felan olunca isin içinde önyargılı yaklaşıp   gerek duymadığımı  söyledim   böyle bir radyoya  hatta o zamanlar  İstanbul fm  felan dinliyordum    dinlediğim  radyo zaten var demiştim  tabi bu  bahaneydi :)   1 haftadan fazla  bu  arkadaş oyunda ısrar etti bana    sürekli  gel bi bak radyoya  çıkarsın  begenmessen diye peki dedim  girdim radyoya  baktım sakıncalı bir durum yok   bi kac saat dinledim ve  yayındaki beni radyoya  davet eden arkadaş  bana yayını alırmısın dedi  yok dedim  ben ne  anlarım  öyle derken  yayında aldım   flata ilk  girdiğim gün hemde  yıl 2009  du :)  sabit olarak  hep aynı radyoda kaldım   ve  1 ay önce  değişiklik olsun  amaçlı ani kararla yeni bir radyoya geçtim   ama eski radyomuda  yönlendirdim  beni flata bulaştıran  arkadaş kayıp bu arada  :)  flatcastnezlesi üyeliğime gelirsek valla abi sen benden daha iyi bilirsin  simdi profilime bakmam gerek   ilk açıldığı  andan beri varım forumda yönetimde olmaktan memnunmusun demişsin   forumda  normal üyelikle  adminligin nazarımda hic farklı yok  ben admin olmasamda  zaten  içimden geldiği anlarda paylaşım yada yorum yaparım   adminligin hakkını veremediğimi düşünüyorum   ve  bunuda alıp almamak sana kalmış  ki alırsan  inan  benim için hic birsey değişmez  neden aldın demem  ve  elimden geldikçe  yine burada olurum  bence flatcast nezlesi  istenilen  yerde   kimler geldi kimler gitti buradan   bunların en yakın şahidi benim  ve  herkes tarafından  tercih edilen bir forum oldu ama  insanların hevesleri  cabuk geçiyor  bu forumlarda özellikle  dahada iyi yerlere gelmesini umuyorum flatcast nezlesinin  son olarak diğer  forumlarla hic bir zaman kıyaslama yapmadım paylaşım yada yorum yaptığım  tek yer burası  ilgilenmedim bile bir başka forumla  gerekte duymadım güzel insanlar tanıdım burada  ve  iyiki buradayımki  bir başka forumlara bakmaya  gerek duymadım ...

Yanıtla #12 : 23 Aralık 2014, 20:07:17
Kardeşim forum kuruldugundan buyana birlikteyiz  seni merak edenler için sormuştum.bir kez daha seni tanıdıgıma memnun oldugumu rahatlıkla söyleyebilirim iyiki bizimlesın...

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Yanıtla #13 : 29 Aralık 2014, 23:33:08
Bende memnunum abi sizleri tanıdığım için  iyiki varsınız diyorum..

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35