flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

20 Mar 19, 14:29 ÖS

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: EMEK (HIRSIZI FENERKOLİK)  (Okunma sayısı 2282 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EMEK (HIRSIZI FENERKOLİK)
: 04 Ağustos 2015, 14:49:51
Radyo kozada dJ AYKUT tarafından kullanılan Ruhum ofline addlı temam
Radyo koza sahibini
 uyardimgim halde yine emek hirsizlarina ödün verilmiştir.Tüm foruma duyurulur ..
orjinal tema::
Bu temanin yapiış tarihi::● : 28 Aralık 2013, 23:01:06

NOT diger temalarımdan,da buton ve diger dökümanlarımı parcalayarak kendi temalarında kullanmıştır  fenerkolik isimli zat..

butonlarda burdaki temamdan calınmıştır buyurun bakın..

forumdaki yerleri tıkla>>>Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

forumdakı yeri>>>Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Ynt: EMEK (HIRSIZI FENERKOLİK)
Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2015, 15:34:02
"Takdir ediliyorsan değil;taklit ediliyorsan Başarmışsın Demektir"
İmzasının vurguladığı gerçek..

Kendi imzaları kendi emekleri yerine başkalarının emeğinin altına kendi imzalarını atmak kadar acizliktir bu davranış..
Kişisel güvensizlik,yetersizlik,hırs tipi zaaflarına yenilmek..

İnfilakımız;Sereserpe../

Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2015, 15:47:59
 Hırsızlığın iyisi kötüsü olmaz. Lakin emek hırsızlığı; hırsızlıklar içinde en ayıbı olanıdır!.
 İnsan olmanın ve etik davranmanın çok ötesinde  bir davranistir.
Susmak; bedeli ödenmiş bir eylemdir

Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2015, 19:30:42
öncelikle forumda emeği geçen paylaşımda bulunan herkese tesekkür ediyorum.. Bazı karektersizler kişiliksizler tema yaparak deilde hırsızlık yaparak şirin gözükme ve arayış içinde olan şahsiyetler var bunlar  yüzünden tema yapmayı bıraktım sen emek harcarsın 1 dallama veya lavuk gelir attıgın imzanı deişir yerine kendi ismini yazar sonrada tema yaptım diye saga sola hava atar hava attıgı veya yalakalık yaptıgı hele 1 bayan ise  dünya ile bağını koparmıştır:)) yapacak 1 sey yok diyemem böyle kişilik yoksunu karektersiz dahada ileri gitmem gerekir ise böyle ŞEREFSİZLERİ  toplum olarak dışlayalim  LÜTFEN EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM    SAYGILAR....                                                               

crazytolga(virüs)

Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2015, 20:01:58
emek hırsızlarını kınıyorum.Hırsızlık yapmak hic iyi karşılanacak bir tavır değildir.yapanın her yerde deşifre edilmesi lazim..

Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2015, 20:04:07
Gerekli bütün forumlarda paylaşılacaktır..Ayrıca duyarlıgınız için Cok Tskler arkadaşlar..

Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2015, 23:04:01
ßu kadarinada pes d0qrusu.. Arka f0na temayi yapi$tirmi$ Caqatayin imzasini akLinca siLmi$..
Kiniy0rum emek hirsizLarini..
HayaL 'in yazdiqi qißi "Takdir ediLiy0rsan deqiL takLit ediLiy0rsan ßa$armı$sın demektir "

Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2016, 19:53:56
oturup uğrassalar temaci olurlar  mdinliyorum

Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2016, 19:57:12
:D

Yanıtla #9 : 05 Ağustos 2016, 20:18:53
Temayı görür görmez çağatayın eseri bu dedim. İzinsiz alıp kullanmak, çalmak çırpmak bu acizlerin işidir. Arkadaslarımın fikirlerine katılıyorum ve hırsızları esefle kınıyorum.

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35