flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

20 Mar 19, 14:00 ÖS

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Yengeç Dolunay'ı..  (Okunma sayısı 1871 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yengeç Dolunay'ı..
: 26 Aralık 2015, 00:12:55
YENGEÇ DOLUNAYI OLDU BUGÜN…
BU BİR SESLENİŞ!
Bitişler değil, yeni başlangıçlara hazırlanalım!
Sevgi de, şans da, aşk da, ilişkilerimizde…
Ama hayal kırıklıkları da kol gezmekte
Dikkat!

Anne şefkati uyansın yüreklerde…
Sevgi verelim!
Bir çocuk gibi! Bir papatya gibi!
Masumane… Çıkarsız… Karşılıksız…
Yürek den hissederek!
Ki sevgi gelsin bize! Kucak kucak…

Yardımlarda bulunalım!
Dosta! Düşmana! Hayvanlara! İnsanlara!
Ama hayıflanmadan… İsteyerek! Karşılık beklemeden! İçten…
Hayatımızda beklediğimiz yardım gelir belki işte o zaman...

Gülümseyelim, ama kocaman! Sıcacık! Sevgi dolu!
Yapmacıksız! Bir bebek gibi! Yüzümüzde maskemiz olmadan…
Yüreğimizde taş tutmuş duygularımız, hareketlenir belki işte o zaman…

Kendimizi onun yerine koyalım!
Kalbini kırdığımız veya kırıldığımız kişilerin!
Kim bilir belki de çok kolaydır o zaman onu anlamak…
Sevgi, Empati ve Bol şans getirsin hayatımıza bu dolunay…
Bir çocuğun ve bir papatyanın masumiyetinde!

Aşk olsun! <3 <3

YENGEÇ DOLUNAYI
25 aralık 2015 saat:13:11 de yengeç burcunun 3 derecesinde Venüs gününde Venüs saatinde bu yılın son dolunayını deneyimleyeceğiz.
Yengeç burcu yuva,ev,emlak,aile,kökler,annemiz,koruma,korunma,sevgi,şevkat,beslenme gibi konuları kapsamaktadır.
Duygusal konular,aile ile ilgili konular,ev alımı satımı,sağlık ,geçmişte kalan konuların gündeme gelmesi ve tamamlanma,hayal ettiğimiz konu ile ilgili olumlu gelişmeleri de önümüze getirecek bir dolunay yaşayacağız.Koç  Terazİ  Yengeç  Oğlak burçları bu konularda etki alacak….
Neptünün desteklediği bu dolunay yengeç, balık ve akreplere iyi gelecek.
  Dolunay haritasında boğa burcunun yükselmekte olduğu  yöneticisi venüsün karşı burçta akrepdeki hareketi ilişkilerimizde dolunayın etkisi ile gerilim yaşama ihtimalini artırıyor… İkili  ilişkilerimiz de dikkatli olmamız bizim daha sonra pişmanlık duyacağımız olaylardan uzak durmamızı haber veriyor.
Boğalar  Akrepler  Aslanlar Kovalar dikkatli hareket etsinler…
Satürn Neptün arasındaki gergin açı bazı olayların bizde kafa karışıklığı yapmasına sebep olur yanlış kararlar almamız gerçeklerden kaçış söz konusu.Zehirlenmelerin özellikle sıvı ve gaz  zehirlenmelerinin artığı bir zaman, dikkatli olmakta fayda var.
İkizler Balık Başak Yay burçları Satürnün etkisi altında var olan sorunlarına çözüm arayacakları bir dönemdeler çaba şart ne kadar çok çaba gösterirler ise o kadar çok fırsatlar ile karşılaşacaklar. Sağlıklarını ihmal etmesinler.
Minelva üçlüsü duygusal anlamda akrep ve teraziler başta olmak üzere  içlerini ısıtacak aşklar kapılarını çalacak….
2015 yılının bu son günlerinde kendimizi biraz akışa bırakmakta fayda var. Kaderden kaçılmaz. Anı yaşamalıyız. Sevgi ve hoşgörü ile bakalım hayata. Bu dolunay bize almakta olduğumuz kararları duygularımıza hislerimize güvenerek alırsak bizim için daha doğru olacağını anlatıyor..
YENİ YILINIZ MUTLU BİR YIL OLSUN TÜM GÜZELLİKLER SİZİNLE OLSUN…
SEVGİLER ❤

İnfilakımız;Sereserpe../

Ynt: Yengeç Dolunay'ı..
Yanıtla #1 : 26 Aralık 2015, 07:59:25
paylaşım için teşekkürler Hayal..

Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35