flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

16 Tem 18, 17:35 ÖS

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Flatcast Producer Hatası  (Okunma sayısı 746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Flatcast Producer Hatası
: 08 Şubat 2018, 14:34:19
Merhabalar
Büyük bir sıkıntım var umarım buradan bilgili biri çıkar ve bana yardımcı olur çünkü artık çıldırmak üzereyim :(
Flatcast Player 'den yayın dinleyebiliyorum fakat yayın alamıyorum
Flatcast producer hata veriyor ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü düzeltmedim :(
sildim bir daha kurdum düzeltebilmek için başka programlar kurdum bir sürü denemeler yaptım ama başaramadım :(

Bu işlem sırasında aşağıdaki hatalar algılandı.
System.Runtime.InteropServices.COMException
- Başvurulan kurgu sisteminizde yüklü değil. (HRESULT özel durum döndürdü: 0x800736B3)
- Kaynak: System.Deployment

Ynt: Flatcast Producer Hatası
Yanıtla #1 : 08 Şubat 2018, 19:54:12
Eski yüklü olan Active-x i kaldırırken tam kaldırmamış olabilirsiniz ve tam olarak kaldırılmadığı zaman siz yenisini yükleseniz bile kurulum tam olmaz ve muhtemelen aynı hatayı verir.Ayrca kurduğunuz diğer ek programlarda dahil.
Açıkçası verdiği hata hakkında bilgim yok;böle bir hata ile karşılaşmadım.İlkmi yayın alıyorsunuz,plugin indirirken yenisini sadece yayın alma değil dj olarakda plugin indirmeniz gerekli./Yayın sid ve şifresi girdikten sonra hangi sayfa ile karşılaşıyorsunuz.Sadece yukarda belirttiğiniz sayfamı çıkıyor?./

Programları tamamen silip aşağıdaki verdiğim linkten tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz./
Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Yinede olmazsa bilgisayarınızda bir süre öncesi tarihe geri yükleme yapıp deneyin./

& hyL &

Yanıtla #2 : 28 Haziran 2018, 06:22:57
These data are considered to be good knowledge for those who love these things.

Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2018, 10:14:58
I think what you are talking about is the information I want, which I want to be involved with.

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35