flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

17 Ağu 18, 22:06 ÖS

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Şirket verilerinizi yedeklemek ister misiniz?  (Okunma sayısı 162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şirket verilerinizi yedeklemek ister misiniz?
: 11 Haziran 2018, 22:09:10
Şirket bilgisayarlarında yer alan veriler, çeşitli nedenlerden ötürü silinebilir. Gerek personelinizin dikkatsizliği, gerek siber saldırılar, gerek yangın, sel ve benzeri afetler neticesinde, kritik verilerinizin orta kaybolma riski mevcuttur. Bu riski yok etmek ve verilerinizi güvence altına almak adına, DeskGate yazılımından yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. DeskGate sayesinde, tüm bilgilerinizi tek tuşla yedekleme şansınız olacaktır.

DeskGate, sadece veri yedekleme yeteneğine sahip değildir. Bu yazılım ile birlikte dosyalarınızı yedekleyebileceğiniz gibi aynı zamanda; personelinizin network trafiğini inceleyebilecek, veri hırsızlığına karşı önlem alabilecek, personelinizin bilgisayarına uzaktan bağlantı yapabileceksiniz. Kurum içi ticket sistemi yine DeskGate yazılımında yer almıştır. Detaylar deskgate.com adresinde sizi bekliyor.

DeskGate hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz,
 Web sayfası: Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın
İrtibat numarası: 0216 388 6635

Ynt: Şirket verilerinizi yedeklemek ister misiniz?
Yanıtla #1 : 12 Haziran 2018, 07:34:36
emeğine sağlık güzel bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35