flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

06 Nis 20, 11:07 ÖÖ

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Selam acil yardim Lütfen?  (Okunma sayısı 649 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selam acil yardim Lütfen?
: 24 Mart 2020, 18:01:46
Selam cagatay dostum kerim can dostum Hayal arkadasim
Lütfen bana yardimci olabilirmisniz

Bu haftanin vaazini sesli ve videolu yaptim amma yazmaya vaktim olmadi acele lazimdi
ve vaazin youtube linbkini vereyim, bana on parmak ile, klavyede  türkce yazabilen birisi lazim, bu haftanin vaazini ,yutbeyi acip, kulakligi takip, görüntüye bakmadan, dediklerimi, yaziya cevirebilcek birisi lazim, sizler veye gelen misafirlerden, bunu yapacak kardesimize duaci olcan.
Selamlar sevgiler acil cevap

vaazin linki bu

Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Ynt: Selam acil yardim Lütfen?
Yanıtla #1 : 24 Mart 2020, 18:13:48
Merhaba Raşit emeğine sağlık,ben pc den uzaktayım ancak cepten katılıyorum vaaza baktım ben dinleyip müsade zamanda kağıda döküp yazabilirim.Belki Çağatay,Kerim yardımcı olur akşam geldiklerinde.

'уüяєğιм;кєкємє,αℓıηgαη,ѕєяѕєяι'

Yanıtla #2 : 24 Mart 2020, 18:16:30
digital lazim yani kagitada yazmasan da digital yazsan  yani text mesel word text faln gibi benim ulasabilkcegim bir text olsun selmalar sevgiler cok tesekkür ederim simdidien

Yanıtla #3 : 24 Mart 2020, 22:51:27
Raşirt paylaşım icin tskler valla ben zaten zor yaziyorum videoda öksürüyorsun virüs felan yok demi sende:PP
saka buyana  valla kerim yapabilirse bilmem

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Yanıtla #4 : 25 Mart 2020, 06:11:33
ilahi cagatay valla san digitalden mi bulasacak hastalik sen videoyu seyredip yada dinleyinece bende olsa bile ne yazar sen benden kilometlrelerce uzaktasin yahu, rabbim müminleri o hastaliktan muhafza buyursun sen hic duymadinmi  HIRSIZLAR sigara icilen eve girmezsmis fikarasini derlreki sigara iceni icmeyince öksürük tutarda gecenin bir yarisi evde uyanik olanlar var diye hirsizlar o eve girmez diye sigaranin faydlarindan bahsedilir hicmi duymadin sen bunu benimki cok sigra icmekden, kaynakli sati gelince vücüt sigar icmemi istior sadece o yüzden, cigaraci öksürügü yani, sesimin karcikjlkigida gecen cok bagirdim sövdüm saydim o kadar ki avazim gitigi kadar bagirdim oda ses tellrimi bozdu hasar verdi yoksa allah muhafza , agzindan yel alsin nasil saka o, öyle saka yapilmaz.

evet ihale sende kaldi HAYAL arkadasim  ben vazi bölüme ekliyeimde sen vaktin olunca sadece önemli noktlari yaz tmanini yazmana gerek yok  önemli yerleri yaz yeter arapca metni  falnda yazcan diye ugrasma ben onlari bulur eklrim eger yazabilirsen can alici noktlari dilinin döndügü gibi yaz illa benim dedigim gibi olmasinda gerek yok eger yaparsan minnetkar olurum bahtina düsütük hayal simdiden tesekkürler sen yazinca videolu vazin altina yorum olrak eklersen ben lair kendime gööre ayarlar düzetlemrinide yaprpim selamlar sevgiler iyi gecler herkese

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay