flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

21 Ağu 19, 01:49 ÖÖ

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Karanlık Gölgeler (Dark Shadows)-2012  (Okunma sayısı 1183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Karanlık Gölgeler (Dark Shadows)-2012
: 17 Haziran 2012, 00:32:05

Ünlü yönetmen Tim Burton ve Johnny Depp'in sekizinci uzun metraj ortaklığı olarak büyük bir beklentiyle yolu gözlenen Karanlık Gölgeler (Dark Shadows) nihayet vizyonda. 60'larda başta Amerika olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına alan aynı isimli kült televizyon dizisinden ilhamını alan Karanlık Gölgeler, vampir Barnabas Collins ile bu lanetin sahibi femme-fatale Angelique Bouchard'ın dönemleri aşan sevgi-nefret karşımı ilişkilerini ve her üyesi birbirinden farklı bir ailenin hikâyesini beyazperdeye taşıyor. Dizinin en büyük hayranlarından biri olan yönetmen Burton, dizinin özünü ve karanlık tarifsiz atmosferini korumaya çalıştıklarını belirtirken Depp de Jonathan Frid’in ikonlaşmış performansından etkilendiğini gizlemiyor. Depp dışında filmde cadı Angelique Bouchard rolünde Eva Green, ailenin annesi rolünde Michelle Pfeiffer ile Elizabeth’in bir baltaya sap olamayan erkek kardeşi Jonny Lee Miller gibi isimler rol alıyor.

Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın
ѕєη уσкѕαη уıℓ∂ız тιℓßє ναя..

Ynt: Karanlık Gölgeler (Dark Shadows)-2012
Yanıtla #1 : 17 Haziran 2012, 19:43:58
paylaşım için teşekkürler

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Ynt: Karanlık Gölgeler (Dark Shadows)-2012
Yanıtla #2 : 23 Eylül 2012, 10:03:55
Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35