flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

16 Ara 19, 13:39 ÖS

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Emir'in yolu değil hayal kırıklığı  (Okunma sayısı 1187 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Emir'in yolu değil hayal kırıklığı
: 09 Eylül 2012, 19:27:38

Adını Feriha Koydum dizisini, dizideki muhteşem aşkı iki yıl boyunca soluksuz izledim. Yeni sezonda Hazal Kaya'nın olmayacağını öğrenince diziyi izlememeye karar vermiştim. Ancak dayanamadım ve dün akşam oturup bölümü izledim. Gözüme çarpan detayları sizinle de paylaşmak istiyorum... 1) Geçen sezon, Emir ve Feriha ayrı geçen 3 yılın ardından ikinci kez nikah masasına oturdular. Feriha'nın 7 yaşında olan kardeşi 10 yaşına; Emir'in 6 yaşında olan kardeşi 9 yaşına geldi. Yeni sezonda Emir ve annesi arasındaki konuşmada "Feriha öleli 3 ay oldu" cümleleri geçti. Bu hesaplara göre Emir ve Feriha'nın kardeşleri aynı yaşlarında olmaları gerekiyor. Ancak diziye yeni katılan karakterler 15 -16 yaşlarındalar. İki çocuk bu kadar büyüyüp değişirken Gülsüm ve Koray'ın çocukları hala aynı ebatta. 2) Emir, önce alevlerin arasına girerek mahsur kalan bebeği kurtardı, ardından evine gitti bu sırada kocasından dayak yiyen kadını kurtardı... Ertesi gün dışarı çıktı ve çatışmanın ortasında kaldı... Bu kadar süper kahramanlığın fazla olduğunu düşünüyorum.   3) Dizide Mehmet yok,Seher var... Zehra yok, Rıza var... Gülsüm yok, Koray ve oğlu var...  4) Feriha'nın babasının köyden İstanbul'a okuması için getirdiği kız, bakışları duruşu, konuşması, yürüyüşü ile sanki yıllardır İstanbul'daymış gibi.Seçilen oyuncu köylü kızı imajını hiç mi hiç uymamış. 5) Dün akşamki bölümde; Koray, evine gitmek için taksiye bindi. Aynı anda, aynı taksiye bir kız da bindi ve yola aynı taksiyle devam etmeye karar verdiler. Koray taksiden inerken anahtarını düşürdü. Ve kız Koray'ın evine giderek anahtarı verdi böylece tanıştılar......

Ynt: Emir'in yolu değil hayal kırıklığı
Yanıtla #1 : 23 Eylül 2012, 10:00:01
Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35