Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Flatcast Radyo Hakkında Genel Bilgiler > Flatcast Resimli Anlatımlar

AirTies RT-26 Modem Port Açmak Resimli Anlatım

(1/2) > >>

GeCeDuSu:
AirTies RT-26 Modemlerde Port ayarlarini yapmak için internet tarayıcınızda (internet explorer vb.) Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın yazarak modeminizin setup'ına giriniz.

ŞifreLeri Değiştirmediyseniz ..
KuLLanıcı Adı : admin
Şifre : ttnet oLacaktır . KuLLanıcı Adını ve Şifreyi Yazdıktan Sonra Tamam'a basın .

Ve ana sayfaya GeLdik ... iLk oLarak Fire WaLL'ı devre Dışı Bırakıyoruz Ve Kaydet Diyoruz..

Fire WaLL'ı Devre Dışı Bıraktıktan Sonra Nat'a TıkLayıp Port yönLendirmeye Giriyoruz ve gördüğümüz AyarLarı yapıyoruz.. KuraL adını : Knight Yapıp , SeçiLi oLan istemci İp'i 192.168.2.2 yapıyoruz ..

Üst Tarafı AyarLadıktan Sonra aLt kısmıda AyarLıyoruz ve port açmaya başLıyoruz ..

ve gördüğümüz gibi ayarLarı yapıyoruz yapacağımız şey : UyguLama Adına KnightOnLine yazıp portLarı açmaya başLıyoruz , UyguLama Ad'Ları değişik oLması gerekLidir .. sıra iLe açıyoruz portLarı ve bu bitmiş haLi .

Bütün PortLarı açtıktan sonra böyLe oLması gerekiyor .. Ve Kaydet Diyoruz . Daha Sonra Sizi Nat'ın Sayfasına YönLendiriyor ..

Ve Burada Port YönLendirme Etkin'i işaretLiyerek , Kaydet'e basıyoruz... işLem bitti .

Ve Modemimizi Yeniden BaşLatıyoruz ... Herşey Bitti PortLar açıLdı

cagaTay:
güzel paylaşım için teşekkürler kardeşim

GeCeDuSu:
Rica Ederim Abi Tskler Yorumun icin

@SLI:
Emeğinize sağlık paylaşım için tsklerrr.

YsmN:
Guzel paylasim tsqler

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay
Tam sürüme git