flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

26 Oca 20, 15:33 ÖS

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Senden Sonra Yazanin Gecmislerinin Ruhuna 3 kulhu Fatiha hediye et  (Okunma sayısı 53882 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selamün aleyküm arkadaşlar

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz ağız ile Dua edin.
 Temiz agiz nedir: Müslüman kardeşinin diger kardeşine ettigi duadir yani onun agzi senin icin bir günah işlememişdir senin agzindanda onun icin   günah işlenmemişdir.
 işde Bu sebebten vakti olan kardeşlerimiz foruma girdiklerinde diger kardeşlerine Temiz ağız ile Dua ederse, dua edenin belki en fazla beş dakikasini alir amma onun okudugu bu ayetler ve ettigi dua belki diger kardeşini bir beladan kurtarcak, yahut bir kazadan, yahut imani felfellediyse, onun imanina yeniden can gelcek, yahut onun annesi babasi gecmişleri azapta ise, onlarin azabi haffileycek, belkide az bir günahlari kaldiysa, affedilip cennet bahcesine alincaklar.
 Bunun icin
 Bu etkinligimiz Sayfayaya ve ve bu bölüme giren arkadaş biliyor ise yasin yahut yasinden   bir parca veya 3 kulhu bir fatiha onuda bilmiyor ise bir fatiha onuda   bilmiyor ise salavat onuda bilmiyor ise 3 ,5 besmele veya tekbir kelimei   şehadet okuyup benden sonra Bu gün Bu Sayfaya veya buraya bu bölüme girenlerin Kendilerinin   Ruhaniyetine, geçmişlerinin Ruhuna hediye ettim diycek.ve ve her hafta hediye edersek, her ziyarette hediye edersek, bir gün burada 100 yasin, yarin 200 yasin olur, ve bir diger girdigimizde 250 yasin sevabina hergiren nail olur, ve bu bir sevap artiran kar ortakligi şirketi gibi olur.
Bunun icin
ben bu hafta başlayip
Ben   karoglan Hoca Bugün 22.05.2014 yaklaşik 22:30 siralarinda okudugum   Yasinden ve üc kulhu bir Fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V   efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,
 sonrada Bu Sayfaya ve  Buraya bu bölüme Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Kabul Eyle,Vasil Eyle Ya Rabbi.
Amiyn.
(Kar©glan 22.05.2014 )
22  Mayis 2014 Perşembe
<<<<<<<<<<<<< KAROGLAN >>>>>>>>>>>>>

Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

güzel paylaşım için teşekkürler

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Paylaşim için tşk.derim.

Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Bu Gün Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine  Gecmişlerinin Ruhuna  Yasin ve 3 Kulhu bir Fatiha hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

amin..  cok tsklerrr..
KusuR  AriyorSan, Tüm AynaLar SeniN..

Allah Cümlemizin Dualarını Kabul Etsin..

'уüяєğιм;кєкємє,αℓıηgαη,ѕєяѕєяι'

Ben okudugum Yasinin birinci sayfasindan  ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizinin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Bu Gün Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna   hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

AMİN. güzel gönlüne yüreğin saglik..

Bugün 14 Aralik Cumartesi Ben simdi okudugum Yasinin birinci sayfasindan  ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizinin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Bu Bölüme Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna   hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

Ben Bu gece 20.12.2013  Cuma saat : 00:17 de okudugum Yasinden  ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Bu Gün Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna   hediye ettim.

Vasil Eyle Ya Rabbi.

Ne güzel bir konu açmışsınız ALLAH razı olsun dualarımız kabul olur inşallah bende okuduğum duaları benden sonraki yazan  kişiye hediye  ettim kabul olur insallah
Görme duyumu kaybettim artık Görmezden geliyorum :) Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

AMİNN  inşallah   çok tskler..

Ben Bu gün 26.12.2013 Persembe saat  : 14 : 18 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Bu Gün Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

Allah Kabul Etsin..

'уüяєğιм;кєкємє,αℓıηgαη,ѕєяѕєяι'

Ben Karoglan Hoca  Bu gün 03.01.2014 Cuma Avusturya saatiyle saat : 05:20 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada  Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

[/size]

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay