flatcastnezlesi,Flatcastyardım

Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member Login

Lost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member

Not a member yet? Sign Up!

*

17 Eki 19, 18:54 ÖS

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Mne´L AsK ..  (Okunma sayısı 1952 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mne´L AsK ..
: 20 Mart 2013, 15:54:04

Gözünden süzülen bir damla yaşa güzellemedir bu. Ayın şavkı vururken sevdamın üstüne, zümrüt yeşili yalımlardan yeniden damıt aşkımı. Dünya sürekli aşk derlerken ve mevsimler heyecanla aşka ilerlerken büyüt aşkımı. İsrafil suruna üflemeden ve toprak bedenimizi çürütmeden besle aşkımı.

Uzaktasın şimdi. Uzaklıkların uzak olamayacağı kadar uzakta… Canıma can katan bir sevdanın sıcaklığına yanacak ve gönlümü kor gibi yakacak gözlerine bakacak kadar uzakta… Mahzunluğumu duyurmayacak ve gözyaşlarımı huzuruna sunamayacak kadar uzakta… Sesine vabeste bir sevdanın selinde yoluna baş koyacak kadar uzakta… Sesin, Davud’un kuşları başına toplayan sesi; nefesin Meryemoğlu İsa’nın yarasaya can veren nefesi gibidir bizim için. Toprak seni hikâyet eder bize. Ateş yanışımıza, su ağlayışımıza, hava sana soluk alışımıza şahittir.Şahit ol ey sevdaların gerçek sahibi! Sevdiğimizi senin için severiz biz. Senin huzurunda, senin zatından kopup gelen bir sevdayı severiz biz.Şahit ol ey aşkların gerçek sahibi! İbrahimî bir ateşle yanarak ve Musa misali denizleri yararak sevdalımıza koşarız biz. Maddeden ibaret bir dünyada mananın sonsuzluğuna ererek aşkı besleriz biz.

Sevgili! Bekliyorum şimdi seni.Dualar ve âminlerle bekliyorum seni. Hazanın değdiği bir çiçeğin yaprağında... Düşlerin tam ortasında, uyku ve uyanıklık arasında…

Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın
ѕєη уσкѕαη уıℓ∂ız тιℓßє ναя..

Ynt: Mne´L AsK ..
Yanıtla #1 : 20 Mart 2013, 18:24:11
offfff süper bir eser emegine saglik,paylaşim icin tşk.ederim.

Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Yanıtla #2 : 20 Mart 2013, 18:25:29
cihanım güzel paylaşım için teşekkürler

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Yanıtla #3 : 20 Mart 2013, 18:32:01
Güzel Paylaşım Adaş Emeğine Sağlık

Yanıtla #4 : 27 Haziran 2013, 20:04:50
Çok güzel paylaşım;emeğine sağlık Cihan..

'уüяєğιм;кєкємє,αℓıηgαη,ѕєяѕєяι'

Yanıtla #5 : 27 Haziran 2013, 23:44:15
Harika yorum, tartisilmaz müzik zaten...
Paylasiminin güzelligi icin tesekkürler.  alkiş zarif
Kalbin neredeyse, evin oradadır derler,
evimden çok uzağım.

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay & TaLaT35