flatcastnezlesi,Flatcastyardım


Flatcast nezlesine hosgeldiniz..

Member LoginLost your password?

Forum İstatistikleri

Latest Member


Not a member yet? Sign Up!*19 Şub 20, 06:58 ÖÖ

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Gönderen Konu: Windows Live Messenger'ı geri getirin. Messenger Reviver 2.2 güncellendi  (Okunma sayısı 4833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GÜNCELLENDİ

Skype'a bir türlü ısınamadıysanız, Windows Live Messenger'ı
geri getirmenin yolu olduğunu biliyormuydunuz? Öyleyse buyrun..
Messenger Reviver 2.2 ile Windows Live Messenger'ı tekrar çalışır hale getirebilmek için izleyebileceğimiz üç farklı yol bulunmakta. Eğer bilgisayarınızda Windows Live Messenger'ın eski bir sürümü mevcutsa "Patch Messenger" seçeneği ile Messenger'ı çalışır bir hale getirebiliyoruz. Bilgisayarımız üzerinde Windows Live Messenger kurulu değilse "Do a new Messenger install" seçeneği sayesinde Messenger 2009 veya Messenger 2011 sürümlerinden istediğimizi kurma şansına sahibiz. Halihazırda Skype'a geçiş yaptıysanız bu durumda da "Do a repair Messenger install" seçeneği sayesinde Messenger'ı onararak geri yükleme yapabilirsiniz. Messenger Reviver'ı çalıştırdığınız zaman program otomatik olarak hangi yükleme seçeneğini kullanmanız gerektiğini algılayarak size yardımcı olur ama aynı zamanda alt bölümde bulunan "Advanced" sekmesinden yararlanarak yükleme seçeneğini kendiniz seçebilirsiniz..

Messenger Reviver ile Messenger'ı GüncellemeSkype'a geçiş yapmadıysanız ve hala bilgisayarınızda bir Messenger sürümü yüklüyse "Patch Messenger" seçeneği ile bilgisayarınızda kurulu olan Messenger sürümü üzerinde düzeltme yapabilirsiniz. Messenger Reviver eğer bilgisayarınızda kuruluysa zaten otomatik olarak Messenger sürümlerini algılayacaktır. Listede yer alan Messenger sürümünü seçtikten sonra "Start" butonuna tıklayarak programın sizin için gerekli güncellemeleri yapmasını bekleyiniz. Ardından Messenger'ı kullanmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Messenger Reviver ile Yeni Messenger KurulumuMessenger'ın herhangi bir sürümü bilgisayarınızda kurulu değilse Messenger 2009 ve Messenger 2012'den istediğinizi kolayca yükleyebilirsiniz. İşlemi başlatmak için yüklemek istediğiniz sürümün üzerine tıklamanız yeterli. Zaten bilgisayarınızda bu sürümlerden birisi kurulu ise kurulu olan sürümü zaten seçme şansınız bulunmamakta. Messenger 2012 kurulumu fazladan birkaç adıma daha sahipken, Messenger 2009 kurulumu herhangi bir onay olmadan kolayca tamamlanacaktır.Messenger 2012 yüklemesi için yeni bir pencere açılacaktır. Yeni açılan pencere üzerinde Windows Essentials 2012 yükleme işlemine tıklayınız. Ardından kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz. Karşınıza yeni çıkan pencere üzerinde Microsoft Hizmet Anlaşmasını sağ altta bulunan buton yardımıyla kabul ediniz. Böylece Messenger 2012 kurulumunu sorunsuz bir şekilde yerine getirmiş oldunuz.

Messenger Reviver ile Messenger'ı OnarmaZaten Skype'a geçiş yaptıysanız yine de Messenger'a geri dönebilirsiniz. "Do a repair Messenger install" sekmesi altında yer alan "Begin" butonuna tıklayarak Messenger Reviver'ın sizin için gerekli olan düzeltmeleri yapmasına izin verebilirsiniz. İşlem bitene kadar bekleyiniz, sonrasında kaldığınız yerden Messenger'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

_____________________________________________________

Ynt: Windows Live Messenger'ı geri getirin!
Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2013, 18:55:41
Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için..

'уüяєğιм;кєкємє,αℓıηgαη,ѕєяѕєяι'

Ynt: Windows Live Messenger'ı geri getirin!
Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2013, 19:10:10
çok yararli bir bilgi,paylaşım için tşk.ederim talat


Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

Ynt: Windows Live Messenger'ı geri getirin!
Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2013, 20:01:09
abim güzel bilgi ve paylaşım için teşekkürler en çok ben sevinecem bu konuya:)))

тαĸdιr edιlιyorѕαɴ değιl;тαĸlιт edιlιyorѕαɴ вαşαrмıѕѕıɴ deмeĸтιr..

Hala geçerli mi ?

Sanırım gecerli olması gerek;cünkü zaman asımına ugradıysa konuyu kaldırmıs olurduk..

'уüяєğιм;кєкємє,αℓıηgαη,ѕєяѕєяι'

paylasim icin tskrler...

evet halen gecerli


Ben insanı,insanlıgı bilenlerden ögrendim.

My friend suggested to read interesting stories here.
Linkleri göremezsiniz.. Kayıt Olun veya Giriş Yapın

 

Flatcastnezlesi.com - Flatcast index Flatcasttema | Flatcast Destek | Flatcast Yardım

Tüm Hakları Saklıdır.| www.flatcastnezlesi.com | 2012-2016

By cagaTay